تماس با ما
35538815 61 98+
0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

شرایط حمل و نقل کالا

ارسال & تحویل و بازگشت کالا

ارسال کالای خریداری شده بوسیله روش های پستی مختلف با توجه به نوع کالا , وزن و مسافت متفاوت خواهد بود . تیم پارسیان بوک با داشتن تجربه در این فرآیند, بهترین روش های پستی را برای ارسال محصولات اتخاذ نموده تا کالای خریداری شده با نهایت سرعت در ارسال با امنیت کامل به مشتریان در سطح کشور برسد. ..

تحویل کالا به مشتری با بررسی  یک مدرک شناسایی معتبر از خریدار مانند کارت ملی توسط تیم حمل و نقل انجام می گیرد . لذا خواهشمندیم  جهت دریافت ارائه خدمات پس از فروش , خود خریدار درهنگام تحویل کالا حضور داشته باشد با توجه به اینکه پرداخت به صورت آنلاین انجام میگردد حضور شخص خریدار در هنگام تحویل الزامی میباشد . الزاماً خریدار در حضور مامور تحویل سفارش پستی، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط خریدار به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.همچنین بررسی تعداد اقلام فاکتور در حضور ماموران پستی باید توسط خریدار انجام گردد.لذا خریدار در صورت مشاهده هر گونه اشکال موضوع را باید سریعاً از طریق روش های تماس اطلاع رسانی نماید بعد از تحویل کالا بازبینی در تعداد و موارد دیگر امکان پذیر نخواهد بود. .

ضمانت در خرید

بازگشت کالا

در راستای رضایت مندی و تجربه یک خرید خوب , پارسیان بوک خدمات پس از فروش را در سامانه خود طبق قوانین مندرج شده جهت بهره مندی مشتریان پیاده سازی نموده . بر این اساس با توجه به نوع کالا, مشتریان می توانند در صورت داشتن قصد بازگشت کالا بر طبق این ضوابط عمل نمایند. کالاهایی که در نوع خود مصرفی محسوب می شوند مانند کارتریج , لوازم تحریر و ... در هنگام تحویل سلامت کالا توسط خریدار باید بررسی شود و ضمانت برگشت را شامل نمی شوند . خواهشمندیم در صورت مشاهده هر گونه مغایرت کالا با سفارش ثبت شده , بسته ارسالی تحویل گرفته نشود و در صورت مشاهده پس از تحویل , مراتب حداکثر تا 24 ساعت به خدمات پس از فروش اطلاع رسانی شود . بدیهی است در صورتی که مشخص شود علت پیش آماده بازگشت کالا توسط مشتری مطابق با موارد ذکر شده در این صفحه و قوانین در این خصوص نباشد هزینه باز ارسال کالا کاملاً به عهده خریدار خواهد بود.

بازگشت کالا

فرصت بازگشت بر اساس قوانین مندرج به شرح زیر میباشد که در این راستا توصیه می شود خریداران کالا قبل از اقدام به مرجوع نمودن محصول شرایط بازگشت را مطالعه نمایند. جعبه یا کارتن بسته بندی محصول برای باز ارسال نمودن کالا الزامی بوده در صورت مخدوش شدن کارتن اصلی , خدمات ضمانت بازگشت کالا امکان پذیر نخواهد بود , همچنین انصراف از خرید پس از تحویل کالا تنها در صورتی که پلمپ بسته بندی باز نشده باشد امکان پذیر بوده , که در این صورت هزینه ارسال کالا به عهده خریدار میباشد.

آسیب دیدگی محصول تنها در هنگام تحویل باید توسط سیستم حمل و نقل با حضور خریدار صورتجلسه شده و برای ایپرشیا ارسال گردد , با توجه به اینکه سیستم حمل و نقل کالا محصولات را تا محل تحویل بیمه مینماید , جبران خسارت با شرکت حمل و نقل خواهد بود. توصیه می شود قبل از مرجوع نمودن کالا , مشتری الزاماً با پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس حاصل نموده و در صورت تایید بازگشت , کالا با پست پیشتاز یا سفارشی ارسال گردد , جهت واریز هزینه پستی الزاماً قبض پستی با مهر شرکت پست همراه کالا برگشتی باشد . جداً از نوشتن هر گونه مورد بر روی کارتن کالا خودداری شود.

شرایط بازگشت انواع کالا

بازگشت انواع کالا با توجه به نوع آنها متفاوت بوده در این راستا جهت آشنایی کلی توضیحی مختصر برای کاربران سایت در اینجا منتشر می نماییم . لذا تمامی کالا در هنگام تحویل الزاماً مدل , رنگ, شماره سریال , هرگونه مخدوش بودن , آسیب دیدگی , اندازه و در صورت هر مغایریت با کالای سفارش داده شده از تحویل گرفتن محصول اجنتاب نموده و اقدام به بازگشت نمایند .

کالای دیجیتال در هنگام تحویل از تیم حمل ونقل توسط خریدار مطالب ذکر شده بالا چک گردد , لذا کالا دیجیتال و لوازم برقی سالم بودن و نداشتن آسیب دیدگی ملاک بوده , طبیعطاً در صورت داشتن مواردی از قبیل نرم افزاری , روشن نشدن و ... که توسط نمایندگی مجاز آن محصول پشتیبانی خواهد گردید . پوشاک و کفش خریداری شده ابتدا در هنگام تحویل باید توسط مشتری بررسی شود به طور مثال کفش را می توانند در زمان دریافت چک نمایند , همچنین پوشاک در صورت اندازه نبودن و .... باید بر طبق شرایط بدون هر بویی بوده و هیچ گونه زدگی در جعبه بسته بندی بازگشت شود .

قوانین و شرایط موجود ذکر شده در راستای حفظ ضمانت بازگشت کالا و خدمات پس از فروش میباشد . رعایت اصول توسط مشتریان ,  پارسیان بوک را در پیشبرد اهداف و خدمات بهتر همراه میسازد.

Save

Save

Save

Save

Save