تماس با ما
35538815 61 98+
0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

توافق نامه استفاده از خدمات پارسیان بوک

         

کاربر گرامی لطفاً قبل از استفاده از خدمات وب سایت مطالب زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

ثبت نام و استفاده از خدمات وب سایت و هرگونه فعالیت به معنای پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین پارسیان بوک میباشد, لذا هرگونه تغییرات در مطالب منتشر شده این صفجه به عنوان شرایط و قوانین اصلی وب سایت محسوب و ملاک عمل خواهد بود.

ماده 1 ). موضوع توافق نامه

موضوع توافق نامه عبارت است : انجام خرید کالا توسط مشتریان در بستر وب سایت در فضای اینترنت طبق شرایط مندرج شده با استفاده از خدمات پارسیان بوک می باشد

ماده 2 ) . طرفین توافق نامه

این توافق نامه فی ما بین شرکت ........ از یک طرف و کاربران وب سایت از طرف دیگر منعقد می گردد.

ماده 3) . عضویت کاربر

اشخاص حقیقی با داشتن سن هجده سال به بالا و اشخاص حقوقی (شرکت و یا موسسات غیر تجاری ) می توانند در وب سایت عضو و از خدمات وب سایت استفاده نمایند.

ماده 4). نام کاربری و رمز عبور

نام انتخاب شده کاربری جهت ثبت نام در وب سایت باید از اسامی مجاز و مطابق با شئونات اسلامی باشد, در غیر این صورت پارسیان بوک مجاز به حذف نام کاربری خواهد بود . کاربر متعهد به انتخاب رمز مناسب جهت امنیت بیشتر حساب کاربری و همچنین مسئول حفظ و نگهداری آن میباشد . هرگز نام کاربری و رمز عبور ثبت شده در پارسیان بوک را جهت ثبت نام در وب سایت های دیگر بکار نبرید. حساب کاربری غیر قابل انتقال به غیر میباشد.

ماده 5). اطلاعات مورد نیاز

بدیهی است برای استفاده از خدمات بیشتر سایت پس از ثبت نام اولیه به عنوان خریدار درج تمامی مشخصات اعم از آدرس پستی , شماره تماس ثابت و همراه ، آدرس پست الکترونیکی ، اطلاعات بانکی: نام بانک , شماره حساب , شماره کارت , شماره شبا مورد نیاز بوده , پارسیان بوک جهت تسریع در عملیات خرید یا فروش کالا و تبادلات مالی از اطلاعات وارد شده استفاده نموده و در سامانه سایت محافظت میگردد. لازم به ذکر است جهت ویرایش اطلاعات کاربری به ناحیه کاربری مراجعه نمایید.

تبصره 1 . شماره حساب اعلام شده توسط کاربر باید متعلق به ایشان باشد و در صورت غیر تمام عواقب به عهده کاربر خواهد بود .

ماده 6) لغو عضویت

کاربر بنا به صلاحدید خود در هر زمان میتواند اقدام به حذف حساب کاربری خود نماید . اما تمامی اطلاعات تراکنش های انجام شده در سیستم به صورت غیرفعال در سرور نزد پارسیان بوک نگهداری خواهد شد.

ماده 7).حفظ حریم شخصی
ایمن بودن اطلاعات از مهمترین ارکان وب سایت میباشد که پارسیان بوک با استفاده از سرور قوی و دارای امنیت بالا, همچنین موارد لازم این مهم را جهت حفاظت و محرمانه نگه داشتن اطلاعات کاربران به انجام رسانده است .

ماده 8). آپدیت سایت
طبق این توافق نامه در صورتی که به علل مختلف اعم از بروزرسانی سایت و یا هر پیش آمد غیر منتظره ایی که باعث غیر فعال سازی سایت گردد کاربران سامانه حق هیچپگونه اعتراض و یا درخواست خسارت را نداشته .  لازم به ذکر است  مدیریت وب سایت از قبل چنین احتمالات را پیش بینی نموده تا در صورت وقوع در کوتاهترین زمان وب سایت مجدداً فعال شود. .

ماده 9). ارسال کالا

پس از خرید  محصول توسط مشتری و دریافت ایمیل ارسال کالا به خریدار، در صورتی که خریدار به هر دلیل منصرف گردد هزینه ارسال کالا به انضمام بازگشت بر اساس ضوابط پستی به عهده مشتری خواهد بود ، بدیهی است پس از کسر مبلغ هزینه های ذکر شده ما باقی مبلغ طی 24 ساعت به حساب مشتری واریز میگردد. 

 

Save

Save